O nás


Náš příběh začíná už hodně dávno. Všichni jsme se do zahradnické firmy narodili. Takže i přes boj nebýt zahradníkem, jsme postupně od mládí nabírali cenné zkušenosti v oboru, které jsme později podpořili studiem na školách.

Dnes můžeme říct, že jsme tradičně již několikátou generací zahradníků v naší rodině.

Každý z nás zde má své místo. Firmu zakládala naše matka, která vždy společně s dorůstajícími dětmi, manželem a zaměstnanci, posouvala firmu krok za krokem dál a dál.

Firma za ta léta prošla několika změnami nejen v organizaci, vedení, ale i v názvu. Poslední změnou je přejmenovaní stávající fungující firmy z K+K zahrada s.r.o. na Elder design s.r.o. Někteří ze sourozenců se začali více zabývat obchodní a návrhářskou činností v zahradnickém oboru, proto předali vedení zahradnické společnosti do rukou dalšího nástupce Pavla.

Jsme přesvědčeni, že individuální přístup a týmová práce je náš osud a poslání. Práci děláme s láskou a rádi.

Náš tým


Ing. Pavel Kaláb

náš nový šéf, jednatel, vedoucí realizací

Nástupce svého staršího bratra, i přes mladý vzhled má velmi bohaté zkušenosti v oboru, v jeho případě opravdu celoživotní.

Ing. Jitka Kalábová 

navrhování zahrad, koordinace, trvalková školka

Naše matka, která stála u zrodu myšlenky: "jít si svou zahradnickou cestou" a jejíž vzor nás všechny dovedl, tam kde jsme dnes.

Jitka Daňková Dis. 

květinový designer, kreativec, navrhovaní zahrad

Nejstarší ze sourozenců, i přes spoustu zahradnických odvětví kterými si za léta v oboru prošla, je jí stále srdci nejbližší květinový design v interiéru i exteriéru